Nový katalóg hliníkových kol Podzim/Zima 2022.

Vážený obchodní partneri, zákazníci.

Pre nastávajúce obdobie Podzim/Zima 2022 sme pre vás pripravili nový katalóg hliníkových diskov.

V tejto novej verzii katalógu nájdete 24 strán výberu diskov našich značiek MAK Wheels, ATS, ANZIO, PROLINE a OXIGIN a CARMANI.

- MAK WHEELS - najširšia ponuka diskov na slovenskom trhu, kde nájdete univerzálne disky pre všetky typy vozidiel, disky so zameraním na konkrétne značky vozidiel ako je ALFA ROMEO, AUDI, BMW, FIAT, MERCEDES, LAND/RANGE ROVER, TESLA, a podobne ale aj najširšiu ponuku diskov pre 4x4 vozidlá ako je FORD RANGER, TOYOTA HILUX, SSANGYONG GRAND MUSSO, NISSAN NAVARA, ako aj disky kde je potrebná vysoká nosnosť špeciálne pre dodávky, JUMPER, DUCATO, BOXER, MASTER, MAN, SPRINTER. Nezabudli sme aj na elektro autá a ich špecifické požiadavky na dizajn.

- ATS nemecký výrobca ktorý je už viac ako 50 rokov na trhu, ktorý je zameraný na špičkovú kvalitu a nové technológie LWPC, FLOWFORMING,. V ponuke nájdete presne vŕtané disky pre značky ako je AUDI, BMW, FORD, MERCEDES, SKODA, VOLKSWAGEN, VOLVO ale aj kultový dizajn STREETRALYE, CLASSIC.

- ANZIO tu stále platí že dizajny sú robené pre širokú škálu vozidiel za prijateľné ceny s kvalitou MADE IN EUROPE špičkovým lakovaním, kde je záruka na vady laku 5 rokov. Kto potrebuje hoci iný za prijateľnú cenu ten je u značky ANZIO na správnom mieste.

- PROLINE Wheels postupne sa tento nemecký výrobca specializuje na vysoko kvalitné kované kolesá ktoré sú všetky vyrábané v Nemecku ale stále má v ponuke aj disky pre bežných zákazníkov.

- OXIGIN a CARMANI, tu platí už od začiatku to čo deklaroval OXIGIN a to čo iný, ponúknuť iné dizajny, farebné prevedenia, kto sa chce aj cez zimu odlišiť tak určite si prelistuje v našom katalógu tieto dve značky.

Aktuálny katalóg na stiahnutie :https://heyzine.com/flip-book/7abc50c4ee.html